Rodzaj: 
Usługa
Województwo: 
łódzkie
Miejscowość: 
Sulmierzyce
Telefon: 
509 534 241
Płatność: 
Odbiór osobisty
Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować

Docieplenia budynków

Proponujemy Państwu docieplenie ścian budynków, stropodachów, podłóg, budynków mieszkalnych, przechowalni, magazynów wtłaczanym pneumatycznie granulatem styropianowym. Granulaty styropianowe posiadają znakomite właściwości termoizolacyjne i przeciwwilgociowe.

Metoda dokanałowego docieplenia ścian budynków polega na wtłoczeniu pod ciśnieniem materiału termoizolacyjnego do kanału powietrznego w ścianie (pomiędzy mur wewnętrzny a zewnętrzny). Średnica granulatu to 0.5 - 3 mm.
Po wykonaniu docieplenia można uzyskać oszczędności w ogrzewaniu w granicach 15-50% w zależności od ilości wtłoczonego materiału termoizolacyjnego, materiału muru zewnętrznego i wewnętrznego oraz sposobu wykonania muru.

Docieplenie stropodachu polega na wtłoczeniu i równomiernym rozmieszczeniu, pomiędzy stropem a dachem odpowiedniej ilości granulatu styropianowego. Wtłaczanie odbywa się przez wykonane w tym celu otwory w ścianach bądź kratki wentylacyjne. Nie naruszamy przy tym pokrycia dachu, przez co nie pogarszamy jego szczelności, co ma duże znaczenie dla użytkownika. 

Usługi wykonujemy przez cały rok. Działamy na terytorium CAŁEGO KRAJU. Istniejemy na rynku od 1998r.

ul.Zamolska 4
63-750 Sulmierzyce k/Radomska

tel. 791 171 271 , 509 534 241
http://www.docieplaniegranulatem.pl/