Rodzaj: 
Usługa
Województwo: 
mazowieckie
Miejscowość: 
Warszawa
Aby zobaczyć dane kontaktowe musisz się zalogować

Zdejmowanie klątw i uroków - bezpłatna analiza

Jeśli często czujesz przemęczenie lub brakuje Ci energii do życia, marzysz o spokoju wewnętrznym i relaksie, chcesz uwolnić się od blokad, usunąć negatywne energie ze swojej aury, mieszkania czy firmy, chcesz pomóc sobie w likwidacji skutków nerwic oraz stresu, samodzielnie z łatwością podejmować ważne dla Ciebie decyzje bez wpływu negatywnych energii, skorzystaj już teraz z profesjonalnej pomocy Kliniki Duszy i rozwiąż wszystkie swoje problemy.

Cenię kontakt bezpośredni z Klientem, ale w obecnych czasach wszyscy się gdzieś śpieszą, nie mają czasu na chwilę relaksu dlatego zabiegi wykonuję również na odległość. To Klient decyduje, z której formy pomocy korzysta. Skuteczność zabiegu na odległość jest taka sama jak w kontakcie bezpośrednim. 

Przed każdym zabiegiem wykonuję bezpłatną analizę psychometryczną. Czas oczekiwania na wynik analizy uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Średni czas oczekiwania do 48 godzin.

Aby zlecić analizę należy wysłać zgłoszenie przez stronę http://klinikaduszy.pl (w górnym prawym rogu znajduje się link „Zleć analizę psychometryczną”)

Kontakt:
Klinika Duszy Spiritual, ul. Giżycka 7, 11-700 Mrągowo, Polska
Tel. 0048 89 722 1220, Fax. 0048 89 722 1320
e-mail: Gabinet@KlinikaDuszy.pl 
http://KlinikaDuszy.pl